مجتمع چاپ نقش الماس در سال ۱۳۸۱ به عنوان یک واحد کوچک خدمات پس از چاپ پا به عرصه چاپ نهاد.

این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر ترفیع خدمات پس از چاپ، خدمات چاپ و قبل از چاپ خود را نیز راه اندازی کند.

مجتمع چاپ نقش الماس با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در مجموع فضای اداری و کارگاهی حدود ۸۰۰۰ متر مربع و ۲۵۰ پرسنل کارگاهی و اداری، در ارائه هرچه بیشتر و بهتر پروژه های چاپی و تبلیغاتی و رفع نیاز سفارش دهندگان (یا همکاران) مخصوصا در حوزه محصولات عمومی، خدمات شایان توجهی را ارائه مینماید.

این مجموعه منسجم و فعال پس از گذشت ۱۷ سال با در نظر داشتن ۳ مقوله مهم: قیمت پایین، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و همچنین راه اندازی انواع محصولات  عمومی و اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود، همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات میباشد.

در سال ۱۳۹۸ مجتمع چاپ نقش الماس با خرید و نصب دو دستگاه بغل چسب لاکباتم و سه دستگاه نقطه زن تمام اتوماتیک (جهت جعبه های فست فودی) و همچنین خرید یک دستگاه دایکات ۴/۵ ورقی تمام اتوماتیک بوبست اقدام به راه اندازی واحد جعبه سازی کرده است.

در همین زمان کم با هدف مشتری مداری، نوآوری و بهره برداری از بروزترین تکنولوژیهای صنعت چاپ و با تکیه بر تجربه پرسنل و کارشناسان زبده در این حوزه و همچنین استفاده از بهترین متریال موجود بازار مطابق با استانداردهای بین المللی و اشراف کامل بر سلایق مشتریان عزیز توانسته ایم با بیش از ۱۰۰ شرکت و برند مختلف، مفتخر به همکاری باشیم.

همچنین گروه بازرگانی مجتمع چاپ نقش الماس تمام متدهای لازم را جهت ارائه بهترین قیمت جعبه های فست فودی به کار میگردد تا بتوانند شرایط را برای رستورانهای فست فود جهت خرید جعبه های فست فود خود مرقون به صرفه نماید.

امید است که بتوانیم در راستای خدمت رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم کوچکی برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم.

نقش الماس