چرا باید بسته بندی جعبه سیب زمینی مقوایی باشد؟

یکی از موضوعات مهم در  مورد تهیه جعبه سیب زمینی این است که :

باید چه خصوصیاتی داشته باشد که تمام نکات بهداشتی در تولید آن رعایت شده باشد تا به عنوان یک جعبه مرغوب قابل استفاده باشد؟

جعبه سیب زمینی مرغوب جعبه ای می باشد که :

  • مقاومت کافی را در برابر حجم سیب زمینی ریخته شده در آن داشته باشد
  • قادر به نگه داشتن حدودی گرمای سیب زمینی داخل جعبه باشد
  • روغن پس  ندهد
    تا بر کیفیت آن تأثیر  منفی نداشته باشد.

همچنین مقوایی که در ساخت جعبه سیب زمینی به کار می رود باید حتما بهداشتی و استاندارد باشد ، نحوه ساخت باید به گونه ای باشد که به خوبی وزن محصول را تحمل کرده و استحکام لازم را داشته باشد.

تمامی جعبه ها با مقوای بهداشتی با استفاده از چاپ افست بدون دخالت دست صورت می گیرد ، مرکب های استفاده شده برای چاپ کاملا خوراکی می باشند و تماس مستقیم غذا با جعبه یا ظروف بدون نگرانی می باشد.

جعبه سیب زمینی طراحی شده در مجتمع چاپ نقش الماس در دو نوع داخل سالن و بیرون بر به صورت آماده و اختصاصی متناسب با درخواست مشتری ، بر اساس استاندارد های روز دنیا و با توجه به نکات بهداشتی که عمدتا دارای چاپ ۴ رنگ بوده و با انواع مقواهای ایندربرد تولید و عرضه می شود.

اما بسته بندی سیب زمینی با چاپ اختصاصی می تواند شکل ظاهری منحصر به فرد خود را داشته باشد و مشخص کننده و متمایز کننده برند شما از سایر رقبا باشد ، که این امری مهم در بازاریابی می باشد.

یکی از خصوصیات مهم مجتمع چاپ نقش الماس استفاده از کاغذهای بهداشتی و استاندارد می باشد تا جعبه های سیب زمینی به هیچ عنوان روغن پس نداده و سرو غذا کاملاً بهداشتی صورت پذیرد.

کاغذهای مقوایی از نوع ایندربلد می باشد که دارای گرماژهای متفاوتی هستند.

مجتمع نقش الماس علاوه بر تولید انواع جعبه های فست فود داخل سالن و بیرون بر، پاکت های کرافت ارسالی این محیط را نیز فراهم کرده است ، که سفارش شما عزیزان را متناسب با طرح  دلخواه خودتان با مشخصاتی مانند (آدرس ، لوگو ، شماره های تماس و …. ) را در شکل ها و سایز های متفاوت با بالاترین کیفیت چاپ و تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *